İSTANBUL ZABITASI BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI

Zabıta Teşkilatının 191. Yıl dönümü münasebeti ile “Zabıta Haftası” adı altında gerçekleşecek olan kutlamalar öncesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı , birçok farklı kanaldan gelen basın mensubu arkadaşları Edirnekapı Kompleksin de ağırladı.

Başta Daire Başkanı Tayfun Karali olmak üzere birçok Müdür ve Müdür Yardımcılarının katılımı ile gerçekleşen programda, önce öğle yemeği ikramı daha sonra da kompleks gezdirilerek İstanbul Zabıtası görev ve sorumlulukları hakkında basın mensubu arkadaşlar bilgilendirildi.

Bu buluşmanın karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak çok daha verimli hale geleceğini belirten Daire Başkanı Tayfun Karali, bir sorun varsa çözümü konuşulmalıdır aksi takdirde sorunun bir parçası oluruz ve ilerleyemeyiz diyerek daima gelişime açık bir teşkilat olduğumuzu vurguladı. Çalışma şartları bakımından personelimizi mutlu edebildiğimiz sürece halka hizmet noktasında vatandaşların çok daha fazla memnun kalacağını belirterek sözlerine son verdi.

Birçoğunu ilk kez İstanbul Zabıtasının kullanmaya başladığı araç filosundaki araçları ve motosikletli bayan zabıtaları basın mensubu arkadaşlara tanıtıldı.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”54″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]