MANSET HABER

KEÇİÖRENDE ÇÖP DÜKKAN BULUN

Eklenme Tarihi : 10.06.2013 10:03:03

Bugüne kadar birçok çöp evle karşılaşan Keçiören Zabıta Ekipleri, bu defa bir çöp dükkana müdahale etti.

Bugüne kadar birçok çöp evle karşılaşan Keçiören Zabıta Ekipleri, bu defa bir çöp dükkana müdahale etti. Keçiören’in Çiçekli Mahallesi’nde bulunan 25 metrekarelik dükkandan 4 kamyon dolusu çöp çıktı.

Gelen bir ihbarı değerlendiren Keçiören Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, denetime gittikleri adreste çöp dükkanla karşılaşınca şaşırdılar.Çiçekli Mahallesi’ndeki 25 metrekarelik  dükkanda  4 kamyon dolusu çöp bulundu.

ZABITA EKİPLERİ HAYRETE DÜŞTÜ

Dükkanında yıllardır yalnız yaşayan Keçiörenli vatandaşın, sokaktan bulduğu çöpleri, eski eşyaları ve buna benzer maddeleri sürekli dükkanına taşıdığı öğrenildi.Vatandaşın bu işi geçinmek için yapmadığı,çöp toplamanın kendisinde bir alışkanlık haline geldiği belirtildi.

Gördükleri manzara karşısında hayrete düşen zabıta ekipleri, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte koordineli biçimde, dükkanda bulunan ve çok uzun bir süredir beklemekte olan tüm katı atık, evsel atık, çöp, karton kutu, plastik ve teneke kutuları topladı. Ekiplerin titiz çalışmaları sonucu çöp dükkandan tam 4 kamyon dolusu çöp çıktı. Belediye ekipleri tarafından boşaltılan çöpler kamyonlara doldurularak götürüldü.

HER İHBARI DEĞERLENDİRİYORUZ

Zabıta Müdürlüğü’ne gelen tüm şikayet ve ihbarların anında değerlendirildiğini kaydeden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Halkımızın sağlığını ve yaşam koşullarını tehdit edecek hiçbir olaya müsaade etmiyoruz ve hemen müdahale ediyoruz. Zabıta ekiplerimizin denetim ve kontrolleri 24 saat kesintisiz sürüyor. Vatandaşlarımız 24 saat hizmet veren 361 06 06 numaralı telefonları arayarak şikayet ve ihbarlarını bildirebilirler” diye konuştu.

 • İzmir Büyükşehir Belediyesi Konak Zabıta Müdürü Şakir Kumaş
  İzmir Büyükşehir Belediyesi Konak Zabıta Müdürü Şakir Kumaş
 • İçişleri Bakanlığı Bir Uygulama Yönetmeliği Hazırlamalı
  İçişleri Bakanlığı Bir Uygulama Yönetmeliği Hazırlamalı
 • İzmir Çiğli Belediyesi Zabıta Müdürü Yasemin Özgüler
  İzmir Çiğli Belediyesi Zabıta Müdürü Yasemin Özgüler
 • Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu
  Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu
Tüm Ropörtajlar...
ANAYASAL BİR HAK OLAN ..Değerli meslektaşlarım; Belediye zabıtaları görev yaptıkları belde içerisinde yaşayan insanlara daha kaliteli bir yaşa ..Saadettin Özyazıcı
 • İstanbul Belediyesi Zabıta Vakfı (İktisadi İşletme)
  Telefon : 0850 433 14 53 * Faks : 0850 433 20 23
 • İstanbul Belediyesi Zabıta Vakfı (İktisadi İşletme)
  Telefon : 0850 433 14 53 * Faks : 0850 433 20 23
Tasarım ve Uygulamailke