MANSET HABER

Rize Zabıta Ekiplerinden Operasyon

Eklenme Tarihi : 17.05.2013 11:00:05

Rize Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri , Dolgu sahasında halk sağlığını tehdit eden bir seyyar izinsiz satıcının kurmuş olduğu çay evini kaldırdı

Rize Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri , Dolgu sahasında halk sağlığını tehdit eden bir seyyar izinsiz satıcının kurmuş olduğu çay evini kaldırdı.

   Dolgu sahası Minibüs duraklarının içerisinde ki oto parkta konuşlanan çay evine yapılan operasyon ; Rize Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Altay ve Zabıta Müdürü Bayram Ali Sarı tarafından takip edildi.

   Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Altay’ın yapmış olduğu açıklama da ; Kanun ve yönetmeliklere aykırı olarak sokak cadde veya meydan gibi yerlerde sağlıksız ortamlarda satış yapan satıcıların,sattıkları malzemelere el konulacağını bildirdi. Belediyemiz Zabıta müdürlüğü nezdinde nizam intizamı temin etmek için Belediye emir ve yasakları doğrultusunda İl sınırları içerisinde sorumlu oldukları bölgelerde rutin görevlerine devam edeceklerini, bu ve bunun gibi seyyar yada kaçak yapılaşmalara müsamaha gösterilmeksizin yıkılacağını söyledi.


 • İzmir Büyükşehir Belediyesi Konak Zabıta Müdürü Şakir Kumaş
  İzmir Büyükşehir Belediyesi Konak Zabıta Müdürü Şakir Kumaş
 • İçişleri Bakanlığı Bir Uygulama Yönetmeliği Hazırlamalı
  İçişleri Bakanlığı Bir Uygulama Yönetmeliği Hazırlamalı
 • İzmir Çiğli Belediyesi Zabıta Müdürü Yasemin Özgüler
  İzmir Çiğli Belediyesi Zabıta Müdürü Yasemin Özgüler
 • Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu
  Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu
Tüm Ropörtajlar...
ANAYASAL BİR HAK OLAN ..Değerli meslektaşlarım; Belediye zabıtaları görev yaptıkları belde içerisinde yaşayan insanlara daha kaliteli bir yaşa ..Saadettin Özyazıcı
 • İstanbul Belediyesi Zabıta Vakfı (İktisadi İşletme)
  Telefon : 0850 433 14 53 * Faks : 0850 433 20 23
 • İstanbul Belediyesi Zabıta Vakfı (İktisadi İşletme)
  Telefon : 0850 433 14 53 * Faks : 0850 433 20 23
Tasarım ve Uygulamailke